Virtuální sídlo pro firmy čí živnostníky boduje

Vzhledem ke skutečným nákladům i k službám nabízeným v rámci virtuální kanceláře – sídla firmy se podnikům i registrační sídla OSVČ určená živnostníkům se vyplatí získat své sídlo pro firmu s naší společností.

Spolu se všemi výhodami, které virtuální sídlo pro firmy přináší, získají vzhledem k umístění svého sídla jistotu jednoduššího jednání se všemi příslušnými úřady.

Provedeme za vás přihlášení na všechny potřebné instituce, finanční úřad, správu sociálního zabezpečení, přihlásíme vás do registru v obchodním rejstříku a vaše sídlo pro firmy bude označeno i v souladu s živnostenským zákonem. Pokud budete potřebovat, je vám k dispozici i daňový poradce a pro zájemce vytvoříme i jeho osobní či firemní internetové stránky.

Pokud zvolíte základní variantu sídla pro firmy, získáte poštovní adresu s možností přeposílání pošty nebo její úschovy. Dalšími možnostmi jsou pak virtuální kancelář či sídlo pro živnostníky.
Nejžádanějším produktem, který můžeme nabídnout, je virtuální kancelář s asistentkou, telefonem a sídlem firmy na prestižní adrese v Praze či Brně.

Poskytnutí sídla pro společnost na dobré adrese v Praze, Brně nebo v Ostravě zvyšuje vaši prestiž v podnikání a také mezi vaší konkurencí a též u potencionálních zákazníků.
Označení sídla společnosti v souladu s živnostenským zákonem je naprostou samozřejmostí
Získáte i vlastní pražské nebo jiné podle umístění vaší virtuální kanceláře, na kterém se bude v pracovní době hlásit asistentka jménem Vaší společnosti a přijímat a předávat vzkazy, v pracovní době je možno pomocí recepce vyřizovat i další vzkazy.

Příjem a uložení poštovních nebo kurýrních zásilek je možný na recepci, o jejich uložení a příjmu budete informováni e – mailem nebo SMS. Uložení zásilek lze provést po dobu jednoho roku, ale při dohodě se tato lhůta uložení dá zvýšit. Můžete také zařídit průkaz zmocněnce pro příjem doporučených zásilek, což pro vás bude další časová úleva. Zásilky lze přeposílat našimi smluvními partnery – Česká pošta, PPL, DHL po České republice dle jejich tarifů.

Pro školení či důležitá jednání lze zajistit pronájem jednací – školící místnosti pro 6 nebo deset návštěvníků. Audiovizuální technika je v rámci daného měsíce zdarma, každá další hodina první hodina v měsíci pronájmu 350 Kč, v případě souvislého pronájmu a následující hodina již pouze za 250 Kč. V ceně pronájmu jsou nealkoholické nápoje, káva, čaj.
Věříme, že nás vaše nabídka osloví a služby, které získáte za poplatek, který je několika násobně nižší, než u klasické kanceláře vám pomůžou ve vašem podnikání.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.