Angličtina skutečně pro děti

Dobré vzdělání dětí je pro většinu rodičů důležitým cílem. A součástí dobrého vzdělání je i cizí jazyk. Tím z nejdůležitějších, je angličtina. Angličtina je celosvětově rozšířeným jazykem. Její zvládnutí na komunikativní úrovni může být základem budoucí úspěšné kariéry. Výuku angličtiny proto není radno podceňovat.

Praktické kurzy, speciálně zaměřené na děti, nabízí v Brně a Olomouci jazyková škola English Education. Kurzy angličtiny pro děti jsou poutavé díky hrám a mnoha soutěžím. Děti v kurzech nenásilně rozvíjí slovní zásobu, zlepšují výslovnost a hravou formou upevňují nezáživná gramatická pravidla.

A pozor! Lektory v kurzech jsou výhradně proškolení rodilí mluvčí. Nejenže se děti anglicky učí, ale díky styku a komunikaci s rodilým mluvčím, anglicky také porozumí.

Jazyková škola English Education nabízí kurzy pro děti od jednoho roku do 19 let. Kurzy na sebe vždy navazují. O kvalitní výuku angličtiny pro děti a teenagery je tak postaráno od útlého věku až do dospělosti.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.