Levné LED žárovky

Také jste zahlceni přemírou nabídky LED žárovek v dnešní době? Váháte s nákupem nebo dáváte přednost úsporkám jejichž cena je ve srovnání s LED žárovkama nižší? Viděli jste již originální LED žárovky SAMSUNG?

Výhody a nevýhody LED žárovek

Nespornou výhodou LED žárovky oproti klasické nebo úsporné žárovce je bezkonkurenčně nejnižší spotřeba elektrické energie a delší životnost. Počáteční investice se tedy vrací za delší čas používání. Nevýhodou LED žárovek je tedy v první řadě vyšší pořizovací cena, která však s nárůstem produkce a konkurence výrobců klesá.

Pozor na nekvalitní LED žárovky

Na první pohled se mohou zdát všechny LED žárovky stejné, což svádí k nákupu pouze podle ceny, případně udávané svítivosti žárovek. Pořízení takové LED žárovky je však jako sázka do loterie. Výrobci i prodejci často publikují nereálné hodnoty o svítivosti 50 a více tisíc hodin. Často přirovnávají LED žárovky ke klasickým žárovkám uváděním srovnání například 10W LED žárovka = 100W klasická žárovka apod. V těchto případech se jedná o levné čínské žárovky jejich původ i kvalita je velmi nejistá. Často výrobek neodpovídá ani základním normám.

LED žárovky SAMSUNG

Firma SAMSUNG je renomovaný výrobce a v oblasti vývoje LED technologií patří mezi lídry na současném trhu. Základní nabídka SAMSUNG obsahuje klasické patice LED žárovky E27, E14, GU10, MR16. Každý typ má několik variant svítivosti. U všech LED žárovek jsou uváděny skutečné a reálné hodnoty svítivosti i životnosti. Přestože se jedná o kvalitní a značkové výrobky, jsou LED žárovky SAMSUNG nabízeny za nízké ceny srovnatelné s levnou čínskou produkcí.

Levně nakoupit kvalitní LED žárovky můžete na e-shopu www.techline.czZde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.