Víkendové pobyty v Jizerských horách

Tím že jsme stále zavaleni prací, starostmi, každodenními povinnostmi a dalším nemáme dostatek času sami na sebe, natož na partnera. Stále se vyžadují lepší výsledky, lépe odvedená práce, více informací ve škole či další povinnosti o které se musíme starat a které musíme zařídit. Volné chvíle jsou pro nás tedy velice cenným časem a dobré jej využít co nejlépe. Jak strávit přes zimní období víkend s partnerem tak, abychom měli čas na sebe, sport i relaxaci?

Slevy na pobyty na horách

Když využijme slevy na pobyty na horách, ušetříme finance a vydat se můžeme například do Jizerských hor. Do Jizerských hor cestujeme jak za sportem, relaxací, přírodou tak i za kulturou a veřejným děním. Jednoznačným cílem mnoha návštěvníků je Ještěd, známý svým 100 metrovým vysílačem na samém hřebenu. Skiareál Jizerky, pod který spadá Tanvaldský špičák, Severák a Bedřichov jsou jistým cílem lyžařů i snowboardistů. Je zde celkem 17 kilometrů sjezdovek a 22 vleků, které jsou uzpůsobené jak pro zkušené lyžaře, tak pro ty, kteří se to chtějí teprve naučit.

Kultura i relaxace ve wellness

Pokud chceme vyrazit za kulturou, kromě návštěvy divadla, nebo kina můžeme vyrazit na hrad, zámek, do botanické či zoologické zahrady, do aquaparku, nebo navštívit místní památky a historické místa. Čas věnovaný relaxaci i partnerovi můžeme spojit do společného pobytu ve wellness. Je zde na výběr mnoho procedur, které prospějí jak celému tělu, tak nám dopřejí i potřebný odpočinek. Zbavíme se tedy stresu, lépe se nám spí, tělo se detoxikuje, uvolňuje, svaly přestávají bolet a regenerují se.

Vybírat si můžeme z mnoha druhů masáží. K nejobliíbenějším a neznámějším patří masáž lávovými kameny, ajurvédská masáž, celotělová masáž, sportovně relaxační masáž, nebo bodová masáž nohou či rukou. Medová masáž je jedna z masáží, která není příjemná, ale má velice silné detoxikační účinky. Čokoládová masáž zjemňuje a zpevňuje pokožku. Dále můžeme vyzkoušet společné koupele, celotělové zábaly, peelingové kůry, společná cvičení, nebo můžeme strávit čas v sauně. Ideální možností, jak si dopřát kvalitní odpočinek za výhodnou cenu jsou slevy na wellness pobyty.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.