Romantika na horách? Klidně každý den

Jak se říká, sto lidí, sto názorů. Pro jednoho je romantika chvílí, na kterou bezmezně čeká každou den, pro druhého je to horor, další romantikou z knih doslova žijí. Je na nás, zda si ze svého života uděláme tragédii, komedii, nebo román plný krásných chvil s partnerem. Horská prostředí a wellness je jako stvořený pro krásné romantické chvíle ve dvou, příjemná atmosféra, večeře od místních šéfkuchařů, okouzlující horské okolí a jeho možnosti, navíc s využitím slevy na pobyty na horách značně ušetříme.

Někdo říká, že luxus není pro každého, ale tady tomu rozhodně tak není. Vybírat si můžeme z mnoha procedur, procedury pomáhají na psychický stav stejně, jako na naše tělo. Pomáhají lepšímu prokrvení, kvalitnějšímu spánKu, lymfatickým cestám, zjemňují a zpevňují kůži, lymfodrenáže ženy zbavují celulitidy, detoxikují celé tělo a vyplavují škodliviny z kůže. Procedury pomáhají také na bolesti zad či hlavy. Návštěva wellness a lázní je také dobrá prevence, jezdí sem lidé kvůli odpočinku, se zdravotními problémy, nebo také ženy, které nemohou otěhotnět.

Masáže mají výběr hned několika druhů, například čokoládová masáž, detoxikační medová masáž, celotělová masáž, sportovně relaxační masáž, masáž šíje a krku, bodová masáž, baňkování a mnoho dalších. Mezi nejoblíbenější a nejstarší patří však masáž lávovými kameny a ajurvédská masáž. Dále můžeme zajít s partnerem do společné sauny, na skupinová cvičení jógy, nebo si vybrat společnou koupel. Peelingové kůry a celotělové zábaly jsou také hodně navštěvované.

Romantika je všude kolem nás

Krásy wellness nespočívají jen v procedurách, ale také v tom, kde za wellness jedeme. Změna horského prostředí, pobyt na čerstvém vzduchu, jiná strava a také veškeré možnosti, které zde najdeme. Turistické a cyklistické trasy křižují celé tuzemsko, můžeme si vypůjčit kolo, čtyřkolku, Nordic walking, horské koloběžky, chodit na dlouhé procházky, nebo vyzkoušet některé z adrenalinových sportů. Fantazii se meze nekladou a je jen na nás, jak si zpříjemníme chvíle relaxu a společné volno a zda vyzkoušíme něco nového. Prohlédněte si aktuální slevy na wellness pobyty a prožijte krásnou dovolenou ve dvou.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.