Romantické wellness pobyty

Cítíte se unaveni po každodenním shonu v práci? Chtěli byste se věnovat jen sobě a svému protějšku? Potom neváhejte, vydejte se na některý z wellness pobytů a užijte si zasloužený odpočinek. Nabídka je vskutku široká. Můžete si zvolit víkendový pobyt nebo můžete relaxovat třeba celý týden, záleží jen na vaší volbě. Wellness procedury zahrnují vše, co vám uleví jak psychicky, tak i fyzicky. Jsou to především různé druhy částečných nebo celkových masáží, po kterých se budete cítit uvolněně. Dále sem patří saunování v klasické finské sauně, v parní nebo aromatické sauně. Velmi oblíbené jsou také bylinné, rašelinové či skořicové zábaly. Většina hotelů je vybavena bazény a vířivkami, které můžete navštěvovat po celou dobu vašeho pobytu.

Vychutnejte si wellness pobyt v některých českých lázních, jako jsou Karlovy Vary, Františkovy nebo Mariánské lázně. Navštivte Luhačovice, vyhlášené lázně na Moravě, vydejte se na wellness pobyt do českých hor a nebo se nechejte hýčkat v některých pivních lázních, které se nacházejí v mnoha našich městech. Neváhejte a využijte slevy na romantické wellness pobyty pro páry! Během pobytu si zlepšíte náladu, přijdete na jiné myšlenky, posílíte svoji imunitu a užijete si svého partnera či partnerky.

Wellness pobyt se vším všudy

Mezi jednotlivými procedurami během celého dne můžete využít pohostinnosti místních hotelů a pensionů a ochutnat speciality jejich kuchyně. Výběr jídel je veliký, každý si přijde na své. Zkusíte zdravá jídla, která jste dosud neznali, a objevíte nové pochoutky. Také musíte dbát na pitný režim, a proto využijte nabídky místních nápojů. Večery můžete trávit ve vinném či pivním sklípku, kde ochutnáte kvalitní česká vína i piva. Můžete zajít do hotelového baru, kde vám připraví chutné míchané nápoje.

Samozřejmostí je kvalitní ubytování, které uspokojí i náročné klienty. K dispozici jsou účelně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Mnohé jsou vybaveny ledničkou, minibarem a televizorem. Přijedete-li autem, můžete zdarma parkovat na hotelových parkovištích. Také přístup na internet je zdarma. Proto neváhejte a využijte aktuální zájezdy k moři, zejména zájezdy do Turecka, kde se můžete těšit na pravé turecké lázně.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.