Rodinná dovolená na horách

Chtěli byste strávit čas v panenské přírodě daleko od hluku a smogu velkoměst? Jste příznivci pěší turistiky, cykloturistiky a rádi poznáváte nová místa? Rádi byste si užili ničím nerušené chvíle společně se svou rodinou a dětmi? Tak právě pro vás máme skvělé slevy na dovolenou na horách. Neváhejte a prožijte krásné chvíle a nezapomenutelné zážitky po boku svých nejbližších!

Dovolená v horském prostředí má mnoho výhod a každý je jistě ocení. Můžete navštívit krásná místa a vybrat si z pestré škály různých značených turistických tras. Horské ovzduší, které je nedotčeno jedovatými zplodinami z aut a továren, je vhodné zejména pro lidi s dýchacími problémy. To ocení především astmatici, pro které je horský vzduch tím nejlepším lékem. Česká republika nabízí řadu krásných míst a především horských oblastí, které můžete navštívit, například Jeseníky, Beskydy a Krušné hory. Prožijte krásnou rodinnou dovolenou v České republice i vy!

Rodinná dovolená v Beskydech

V parném létě vaše děti jistě ocení den strávený u vody. V Beskydech můžete navštívit aquaparky, ale také menší areály s bazény či přírodní koupání ve vodních nádržích. Vezměte děti do lanového centra nebo využijte řadu značených cyklostezek. Naplánovat lze velmi nenáročné cyklovýlety, které vaše děti hravě zvládnou. Pokud vy nebo vaše děti máte rádi koně, navštivte stáje, kde se vám budou věnovat zkušení instruktoři. Také pro maminky s kočárky je zde několik značených tras, které můžete pohodlně absolvovat i s těmi nejmenšími členy vaší rodiny. Vstup k památkám s kočárkem je bezproblémový. Užijte si rodinnou dovolenou v Beskydech a využijte všech možností, které vám tato krásná oblast nabízí.

Nádherné letní počasí přímo vybízí k poznávání nových míst, a také k podnikání různých výletů. Vydejte se za dobrodružstvím s těmi nejbližšími a prožijte krásnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Využijte slevy na rodinnou dovolenou na horách! Rozhodně nebudete litovat!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.