Phi Phi, klenot mezi thajskými ostrovy

Thajsko se pyšní celou řadou ostrovů a menších ostrůvků. Jedním z nich je ostrov Phi Phi nedaleko velkého ostrova Phuket. Ostrov Phi Phi trochu připomíná dva ostrovy propojené úzkou šíjí a je součástí provincie Krabi. Phi Phi patří mezi nejznámější a také nejkrásnější ostrovy Thajského království a není tedy divu, že patří také mezi oblíbené turistické destinace.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na ostrově Phi Phi, můžete se těšit na dlouhé pláže s jemným světlým pískem, průzračně čisté moře, nádherné exotické scenérie, příjemnou prázdninovou atmosféru a komfortní ubytování, ale také nedostatek silnic a měst, díky čemuž si Phi Phi stále zachovává své kouzlo exotického ostrova. Chcete-li si dopřát luxusní dovolenou v soukromí bez davů turistů, ostrov Phi Phi je místem přesně pro vás.

Pláže ostrova Phi Phi

Pláže patří mezi největší pýchu thajského pobřeží a právě na ostrově Phi Phi můžete navštívit jedny z nejmalebnějších. Pobřeží ostrova Phi Phi lemuje celá řada pláží, například pláž Laem Tong nacházející se na severním pobřeží. Tato pláž je přístupná pouze od moře, tedy lodí, a je ideálním místem pro nerušený odpočinek. Další zajímavou pláží je Long Beach, která je pravým opakem Laem Tong – zde se totiž můžete skvěle bavit a užívat si nejrůznější radovánky, včetně vodních sportů. Navíc se Long Beach pyšní velmi jemným pískem a vynikajícími podmínkami pro šnorchlování.

Toužíte-li po opravdu krásných pobřežních scenériích, nenechte si ujít návštěvu pláže Loh Dalum, která se nachází v úžině propojující dvě části ostrova Phi Phi. Loh Dalum patří mezi klidnější pláže s krásnou přírodou, ale nacházejí se zde také hotely a restaurace. Nebudete zde tedy v úplné izolaci, což se může hodit, zejména chcete-li strávit na pláži celý den – na Loh Dalum nebudete mít nikdy nouzi o dobré jídlo ani pití, které vám připraví zkušení barmani. Také milovníci vodních sportů zde nepřijdou zkrátka – Loh Dalum je ideálním místem pro potápění a řadu dalších vodních sportů. Využijte aktuální zájezdy do Thajska a navštivte kouzelný ostrov Phi Phi!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.