Jak prožít pohodové vánoční svátky

Vánoce jsou krásný čas. Abyste ty letošní prožili poklidně, přicházíme s nápady, jak se letos zařídit, aby pro vás to nejkouzelnější období v roce nebylo stresující a abyste si opravdu odpočinuli a užili si svou rodinu.

Vypečený plán

Máte doma malé děti? Potom pečení vánočního cukroví bude obrovská zábava pro vás i pro ně. Poproste své ratolesti, aby vám s přípravou cukrovinek pomohly. Co na tom, že jim občas upadne nějaké to vajíčko nebo rozsypou mouku po celé kuchyni? Co na tom, že sami vypadají jako sněhuláci pod tou vrstvou moučkového cukru? Váš malý pomocníček bude tak nadšený z toho, že potřebujete pomoct, že na nějakém menším nepořádku vůbec nesejde. Vždyť ta radost sršící z očí za to jedno rozbité vejce stojí. Navíc, když si naplánujete pečení hodně dopředu, zbude vám fůra času ještě několikrát kuchyň zaneřádit a uklidit.

Nákupní horečka

Pokud zrovna nejásáte nad vánočními nákupy a přeplněné obchodní domy vám působí kopřivku, nakupujte s velkým předstihem. Nemusíte začít zrovna v červenci, ale od třeba od září si můžete v hlavě sepisovat seznam obdarovaných a budete-li mít cestu do nákupního střediska a něco vás uhodí do nosu, proč to nekoupit a neschovat pod stromeček? Další variantou je internetové nakupování, kdy vám přivezou všechno hezky až před dveře a vám odpadne starost s cestováním po obchodech. Vánoční dárky se slevou můžete nakoupit třeba na NewGo.cz

Za vánočními trhy

Můžete vyrazit na výlet na vánoční trhy. Udělat si s partnerem hezký romantický večer, dát si punč, horké kaštany, dokoupit poslední maličkosti pod stromeček. Využijte slevy na vánoční trhy a vyrazte třeba do Vídně.
Důležité je udělat si pohodu po svém. Nezáleží na tom, že sousedka má v každém okně barevné světýlka a vy máte pouze svíčky v kuchyni. Hlavní je udělat radost sobě a své rodině. Každý slaví vánoce jinak, ale pohromadě s rodinou. A o to přeci o vánocích jde, není-liž pravda?Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.