Do Chorvatska vlastním autem

Chorvatsko patří k oblíbeným cílovým destinacím českých turistů, převážně v letních měsících a období prázdnin. Do Chorvatska se můžete vydat jak letecky, autobusem, tak i autem. Dovolená v Chorvatsku je vhodná pro náročnější klientelu, ale i méně náročné cestovatele. Chorvatsko disponuje širokou nabídkou kempů, apartmánů, penzionů i hotelů různých kategorií.

Dovolená v Chorvatsku je přizpůsobivá touhám a potřebám dovolenkářů. Ti, kteří chtějí ušetřit nějakou korunu na dovolené a chtějí být flexibilní na dovolené i cestou na dovolenou, využijí vlastní dopravu. Ta je nejčastěji využívána rodinami s dětmi. V dnešní době už není dovolená vlastním autem do Chorvatska tak časově náročná, jak tomu bylo kdysi, k nejsevernějším místům kouzelného Chorvatska se dostaneme za necelých 9 hodin pohodové jízdy.

Slevy na zájezdy do Chorvatska

Slevové portály se dnes zabývají nejen pobyty po České a Slovenské republice, ale v posledních letech se na těchto webových stránkách čím dál častěji objevují i zájezdy k moři, zejména slevy na zájezdy do Chorvatska. Často se objeví nabídka ubytování a stravy za pár tisíc korun. Například slevový portál NewGo.cz, je jedním z těch, kteří nabízejí tyto služby.

Oblíbená místa Chorvatska

Ve střední Dalmácii, na chorvatském pobřeží u Jadranského moře, se nachází jedno z velice oblíbených míst turistů. Tím městem je Split, který je druhým největším městem v Chorvatsku. Ve Splitu najdeme nejdůležitější lodní přístav , trajektový přístav, letiště, železniční infrastrukturu, autobusové nádraží.

Makarská patří k velice známým a oblíbeným místům Chorvatska. Oblast Makarské riviéry se táhne 60 km od ostrova Brela až po Gradac. Makarská oblast nabízí příjemné přímořské podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu.

Ostrov Hvar je často označován jako levandulový ostrov, nebo taky nejslunnější místo Chorvatska. Velice působivé je samotné město Hvar, které ukáže krásné náměstí s biskupským palácem a katedrálou sv. Štěpána.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.